cz | de

Koordinace svatebního dne

Užijte si Vaši svatbu bez starostí a naplno!

S citem pro detail a ohledem na Vaše představy zorganizujeme Vaši svatbu snů. Svatební koordinátor je nenápadná, ale všudypřítomná osoba, která se postará o to, aby Váš velký den proběhl hladce a bez starostí, vyřeší každý nečekaný problém, je vždy při ruce. Protože Vaši svatbu známe do podrobna, přesně víme co, kdy a jak je třeba dělat. Na Vás už jen zůstavá soustředit se na to, abyste si Váš den D užili naplno.

Můžete si vybrat z několika možností našich služeb svatební koordinace. Rozsah činností níže je orientační, určuje se vždy individuálně na základě konzultací podle Vašich přání a potřeb.

Koordinace svatebního obřadu

Zahrnuje 1 hodinu konzultací před svatbou a cca 3 hodiny práce koordinátora v místě obřadu. Koordinátor se postará o hladký průběh období před obřadem a během obřadu. Kontroluje dodavatele výzdoby svatebního místa, postará se o vítání hostů, rozdávání vývazků, usazování svatebních hostů, spolupracuje s oddávajícím, matrikářkou apod.

Koordinace svatebního dne

Počet konzultací před svatbou je individuální a podřizují se potřebám konkrétní svatby a náročnosti příprav. V ceníku máme několik variant, vždy se ale můžeme dohodnout na individuálním čase. Koordinátor na základě konzultací vytvoří podrobný harmonogram. V den svatby se postará zejména o komunikaci s dodavateli, kontrolu výzdoby svatebního místa, hladké přesuny, vítání hostů a rozdávání vývazků, seznámení hostů s programem svatebního dne, parkování, usazování hostů, spolupracuje s manažerem restaurace, postará se o zasedací pořádek, svatební zvyky apod.

Zajistíme také program a koordinaci zábavy, koordinátor přebírá svatební dary, kontroluje účet v restauraci podle vámi zadaných limitů. Postará se o platby dodavatelům, hudebníkům, kooridnuje odvozy hostů, rozdává výslužky a podobně.

Koordinace na dálku

Umíme velmi dobře vyškolit svědky, družičky nebo jiné osoby, které budou zodpovědni za hladký průběh svatebního dne. Školení zahrnuje doporučení dodavatelů, vytvoření jejich seznamu, vytvoření podrobného harmonogramu svatebního dne s upozorněním na důležité momenty a možná úskalí. Toto školení je až pro 5 lidí, v rozsahu cca 4-5 hodin.